Redesign stávajícího webu, nebo si pořídit nový?

Pokud potřebujete nový web, nebo pokud se rozhodnete pro aktualizaci své staré webové stránky s novým vzhledem a funkčností a potřebujete také občas přidat nějakou tu novinku či obrázek sami, máme pro Vás řešení podobě redakčního systému WordPress.

 Všechna témata WordPressu, která nabízíme, jsou tvořeny týmy profesionálních návrhářů, kteří ji skicovali, kódovali a testovali nejen pro dokonalý vizuální vzhled, ale také pro bezchybnou funkčnost. Díky široké nabídce témat, Vám jsme schopni nabídnout prezentaci, která bude vaší firmě vyhovovat nejen po stránce designu ale také co se týká funkčnosti.

Někdy je lepší začít úplně od začátku, než se snažit zachránit starý nefunkční web.

Mohlo by se zdát, že web který máte již delší dobu je stále funkční. Nemusí to ovšem být vždy pravda. Tak jako stárne vše kolem nás, tak stárne i Váš web. Nezachytíte li nové trendy včas, může Vás konkurence přeběhnout a dostat se opět na výsluní nemusí být jednoduché. 

Pokud uvažujete o novém webu, nebo redesignu toho stávajícího, obraťte se na nás, rádi Vám po konzultaci zašleme cenovou nabídku přímo pro Vás. Na Vás tak bude rozhodnutí, zda se vydat kupředu, nebo stát na místě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *